Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Alkohol wieczoru #343: Golden Loch 12– videoblog

Bardzo ciekawym zjawiskiem na rynku whisky jest premiumizacja marek własnych. Do tej pory marki własne słynęły z tego, że po prostu są najtańszym oferowanym towarem. Dzisiaj sytuacja się zmienia. 

Biedronka zdecydowała się na wypuszczenie dwunastoletniej blended whisky, oferując klientom alternatywę dla takich pozycji jak Johnnie Walker Black Label, Chivas Regal 12 yo, Ballantines 12yo czy Dimple. Dzisiaj zapraszam Was na degustację whisky premium z Biedronki, czyli Golden Loch 12yo, w której sprawdzam czy w butelce faktycznie jest whisky premium.

Mój najnowszy projekt

Z dumą informuję, że możliwość uczestniczenia w prowadzonych przeze mnie degustacjach whisky pojawi się na terenie całej Polski! Koniecznie daj mi znać gdzie mieszkasz, żebym mógł odwiedzić również Ciebie!
Wpisz swojego maila oraz wybierz miasto, a ja zajmę się resztą i dam Ci znać kiedy będę organizował przyjazd w Twoje strony.

3 Responses to Alkohol wieczoru #343: Golden Loch 12– videoblog

  1. Tom napisał(a):

    Przyznam szczerze że nie spodziewałem się tak pozytywnej opinii na temat tej whisky i nawet przymierzałem się do osobistej degustacji. Niestety okazało się że w pobliskim sklepie Aldi dokonano bardzo sympatycznej przeceny napoju o nazwie Speyburn Bradan Orach (single malt) do ceny 60 złotych i tym samym poszedłem nabyć jedną sztukę zapominając o Golden Loch 😉 Wymieniona powyżej whisky w regularnej cenie kosztowała 89 zlotych. Z serdecznymi pozdrowieniami Tomek.

  2. fcukingright napisał(a):

    Premiumizacja…….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top