Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Jak NAPRAWDĘ smakuje Johnnie Walker Red Label?

W dzisiejszym odcinku sprawdzę, jak naprawdę smakuje Johnnie Walker Red Label. Ta niezwykle popularna whisky ma wielu zwolenników, którzy uważają ją za produkt ekskluzywny i nie dopuszczają do siebie myśli o tym, że można by ją „zbeszcześcić” kostkami lodu czy colą. Ma jednak równie wielu przeciwników, którzy z kolei nie dopuszczają do siebie myśli o tym, że można ją w ogóle pić. Wobec tak spolaryzowanych opinii należy zadać sobie pytanie: „jak jest naprawdę”? Odpowiedź zobaczycie w najnowszym wideo.

Zachęcam do oglądania!

Kieliszki do degustacji whisky


W październiku ruszam w Polskę, aby podzielić się z Wami wiedzą o destylatach. Tym razem w różnych lokalizacjach poprowadzę dwie degustacje: "Techniki analizy sensorycznej" oraz "Produkcja Single Malt Whisky".
Kliknij poniższy baner, aby poznać więcej szczegółów! Degustacje Miler TourZestawy aromatów do nauki degustacji whisky

2 Responses to Jak NAPRAWDĘ smakuje Johnnie Walker Red Label?

  1. Filip pisze:

    Miałem niedawno możliwość spróbowania JW RL kupionego na bezcłówce w US. Zupełnie inna jakość. Nawet bez lodu można było to wypić, czego nie mogę powiedzieć tym, co można znaleźć na naszych półkach sklepowych

  2. Dao pisze:

    To tylko sugestia miejsca dokonania zakupu i wypicia bo to nie niemiecki proszek do prania Ja natomiast zaiważyłem, że whisky dojrzewa w butelkach. Jestem kolekcjonerem whisky i koniaków. Mam kokekcję butelek singli i blendów, niektóre stoją juź po kilkanaście lat ( najstarsza indyjska ponad 20) te stare blendy po otwarciu mają o niebo lepszy smak nawet gdy się pije z papierowego kubka. I teraz pytanie czy kiedyś robiono lepszą whisky czy jednak leżakowanie w butelce to dojrzewanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top