Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Alkohol wieczoru#341: Glenmorangie Spios Private Edition No. 9

Dzisiaj zapraszam Was na spotkanie z najnowszym wypustem sławnej na całym świecie szokckiej whisky single malt z regionu Hihglands, czyli Glenmorangie. Najnowszy wypust to już dziewiąta propozycja w ramach kolekcji Private Edition o dźwięcznie brzmiącej nazwie Spios.

Spios to edycja Glenmorangie, która leżakowana była w beczkach po amerykańskiej whisky żytniej. Swoją drogą ciekawie licuje to z poprzednią notką smakową na MilerPije.pl czyli trzyletnią Starką. Ponieważ ostatnimi czasy preferuję notki degustacyjne na video, zapraszam Was na videobloga, którego nakręciłem pijąc Glenmorangie Spios.

Do zobaczenia za tydzień kiedy to napijemy się sławnej w całym Wszechświecie whisky Golden Loch czyli marki własnej sieci supermarketów Biedronka.

I to nie wszystko….

Miler Tour Summer 2019

PS W lipcu odwiedzę 10 miast, w których przeprowadzę degustacje. Jeśli chcesz wziąć udział w którejś z nich, kliknij w poniższe zdjęcie albo TUTAJ i sprawdź, czy zostały jeszcze jakieś miejsca. Tym bardziej, że na jakiś czas onbiżyliśmy ceny biletów: o 50 zł na poziom podstawowy i aż o 100 zł na poziom zaawansowany!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top