Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Alkohol wieczoru#341: Glenmorangie Spios Private Edition No. 9

Dzisiaj zapraszam Was na spotkanie z najnowszym wypustem sławnej na całym świecie szokckiej whisky single malt z regionu Hihglands, czyli Glenmorangie. Najnowszy wypust to już dziewiąta propozycja w ramach kolekcji Private Edition o dźwięcznie brzmiącej nazwie Spios.

Spios to edycja Glenmorangie, która leżakowana była w beczkach po amerykańskiej whisky żytniej. Swoją drogą ciekawie licuje to z poprzednią notką smakową na MilerPije.pl czyli trzyletnią Starką. Ponieważ ostatnimi czasy preferuję notki degustacyjne na video, zapraszam Was na videobloga, którego nakręciłem pijąc Glenmorangie Spios.

Do zobaczenia za tydzień kiedy to napijemy się sławnej w całym Wszechświecie whisky Golden Loch czyli marki własnej sieci supermarketów Biedronka.

Mój najnowszy projekt

Z dumą informuję, że możliwość uczestniczenia w prowadzonych przeze mnie degustacjach whisky pojawi się na terenie całej Polski! Koniecznie daj mi znać gdzie mieszkasz, żebym mógł odwiedzić również Ciebie!
Wpisz swojego maila oraz wybierz miasto, a ja zajmę się resztą i dam Ci znać kiedy będę organizował przyjazd w Twoje strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top