Jak zacząć?

Skoro czytasz te słowa, mogę spokojnie zakładać, że zainteresował Cię świat whisk(e)y lub jakiegoś innego alkoholu, o którym pisałem. Pewnie jesteś tu dzięki wszechmogącej wyszukiwarce Google albo ktoś z Twoich znajomych udostępnił mój post na Facebooku, a może po prostu ktoś powiedział Ci, że Miler pije. Niezależnie od tego, skąd przychodzisz, bardzo cieszę się, że tutaj jesteś. Mam Ci wiele do powiedzenia i jestem przekonany, że Twoje spojrzenie na świat alkoholu zmieni się bardzo mocno po przygodzie ze mną. Zaczynajmy!
Blog Milerpije.pl to przewodnik po świecie whisk(e)y oparty na prostej zasadzie: piję i piszę. Później Ty możesz o tym poczytać i co ważniejsze porównać z własnymi doznaniami. Oczywiście smak zawsze będzie rzeczą względną i nie mogę zagwarantować Ci, że podzielisz wszystkie publikowane tu opinie, ale biorąc pod uwagę moją wiedzę i doświadczenie, a także liczbę wypitych whisky, jest duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie.
Na blogu są trzy najważniejsze zakładki:

Artykuły

Czytając je, zdobędziesz wiedzę o różnych trunkach, dowiesz się, co dzieje się na polskim i międzynarodowym rynku alkoholi mocnych, a także znajdziesz podsumowania wszystkich cyklicznych projektów, które realizowałem i obecnie realizuję.

Notki smakowe

To najważniejszy obszar bloga. Tutaj prowadzę dziennik wszystkich wypitych alkoholi, wśród których możesz szukać tych, które już piłeś, aby porównać nasze spostrzeżenia, lub tych, które chciałbyś wypić na bazie mojej oceny. Ponieważ liczba notek smakowych cały czas rośnie, najlepiej będzie skorzystać z wyszukiwarki, którą znajdziesz na stronie głównej. Po prostu wpisz w nią nazwę whisky, która Cię interesuje i zobacz, czy miałem już z nią do czynienia!

Vlog

Słowo pisane ma wielką moc, ale chciałbym też móc porozmawiać z Tobą twarzą w twarz. Dlatego całą wiedzę teoretyczną o alkoholach wolę przekazywać w formie filmów video. Najlepiej przejdź tam od razu i obejrzyj któryś z nich. Mam nadzieję, że nie będzie to pierwszy i ostatni!

Jeśli to, co czytasz, bardzo Ci się podoba i chcesz po prostu zacząć, nie przegryzając się przez dziesiątki postów, najlepiej degustując przy tym whisky, którą masz w barku lub którą możesz kupić w najbliższym sklepie, może zainteresować Cię któryś z poniższych postów!

Przegląd popularnych blendów

Przegląd single malt whisky dla początkujących

Przegląd torfowych single malt whisky z Islay

Przegląd whisky amerykańskich

Koniecznie zajrzyj też do zakładki „Po co ten blog?„. Popieram picie z głową – odpowiedzialnie! Szukam smaków i potępiam spożywanie alkoholu w sposób nieodpowiedzialny. Mam nadzieję, że Ty też!

Przyjemnej lektury!

Tomek Miler

Scroll to top
 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowymi
publikacjami na blogu
i otrzymaj za darmo e-book:
"JAK PIĆ WHISKY?"