Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Cała prawda o mieszaniu whisky z colą

Czy można pić whisky z colą? To pytanie zadaje sobie wielu miłośników whisky zmylonych wieloma sprzecznymi opiniami głoszonymi zarówno przez rozmaitych miłośników whisky jak i samą komunikację marek.Dzisiaj kilka słów na ten temat w formie kolejnej odsłony mojego videobloga. Osoby zainteresowane tematem mieszania whisky z colą mogą zajrzeć także do artykułu z początków bloga MilerPije.pl, o którym wspominam w video, znajdziecie go tutaj.

Kieliszki do degustacji whisky


W październiku ruszam w Polskę, aby podzielić się z Wami wiedzą o destylatach. Tym razem w różnych lokalizacjach poprowadzę dwie degustacje: "Techniki analizy sensorycznej" oraz "Produkcja Single Malt Whisky".
Kliknij poniższy baner, aby poznać więcej szczegółów! Degustacje Miler Tour

4 Responses to Cała prawda o mieszaniu whisky z colą

  1. Kamil pisze:

    Tomasz, wspaniały odcinek! Bardzo przyjemnie się Ciebie słucha 🙂

  2. Propally pisze:

    Oczywiście że można mieszać whisky z colą i to pić. Z tym że ma to sens jedynie w przypadku gdy w wyniku zmieszania whisky z colą powstała mieszanina będzie lepsza od samej whisky niezmieszanej z colą. Aby to mogło nastąpić użyta do sporządzenia mieszaniny cola musi być lepsza od użytej whisky.

  3. Dorsaj pisze:

    Nie oglądam, bo nawet jakby wszyscy eksperci mnie przekonywali, że whisky z colą jest dobre, to i tak ich nie posłucham. :P…a tak w ogóle to samej coli też już nie piję od kilkunastu lat co najmniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top