Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

But w Butonierce – Bespoke Social Club

Miło mi poinformować, że dzisiaj upubliczniony został projekt But w Butonierce – Bespoke Social Club. Natychmiast po zakończeniu procesu rejestracyjnego, który już zainicjowaliśmy, zostaniemy oficjalnym stowarzyszeniem. Cieszę się z tego bardzo ponieważ mam przyjemność być jednym z członków założycieli. Chciałbym zachęcić Was do zainteresowania się tą inicjatywą gdyż uważam, że to ważne, aby promować styl życia i wartości, które powoli odchodzą w niepamięć rozmywane przez masowość.

Spotkanie założycielskie – wybór zarządu. Fot. M. Cioch

Warto dodać, że BWB to nie tylko ubrania. To prawda, wszyscy członkowie interesują się krawiectwem, ale chodzi nam o coś więcej. Chcemy promować ‚sartorialny’ styl życia, w którym osiągnięcie przyjemności i zadowolenia nie zawsze oznacza wybór najprostszej drogi. Członkami BWB są osoby niezwiązane zawodowo z branżą tekstylną chociaż mamy tak wspaniałych partnerów jak pracownia krawiecka Zaremba Bespoke Tailoring czy Saphir. Wśród nas jest także kilku popularnych blogerów, o których mogliście słyszeć: Mr. Vintage, Szarmant oraz Smaknabyty. Myślę, że moja działalność i wykwintne alkohole również wpisują się w tę atmosferę. Możecie zatem spodziewać się eventów związanych z klasyczną męską elegancją, savoir vivre, a także alkoholami.

Fot. M. Cioch

Chciałbym zachęcić wszystkich moich czytelników do aktywności na naszym forum internetowym. Z pewnością uda nam się pokazać Wam, że dbałość o detale ma w życiu znaczenie oraz, że przed każdym stoi jeszcze mnóstwo rzeczy, które można odkryć, poznać i oswoić!

A jeśli chcecie wiedzieć jeszcze więcej, włączcie dzisiaj Polsat o 18:50!

Polubcie nas tutaj, żeby być na bieżąco!

 

 

Mój najnowszy projekt

Z dumą informuję, że możliwość uczestniczenia w prowadzonych przeze mnie degustacjach whisky pojawi się na terenie całej Polski! Koniecznie daj mi znać gdzie mieszkasz, żebym mógł odwiedzić również Ciebie!
Wpisz swojego maila oraz wybierz miasto, a ja zajmę się resztą i dam Ci znać kiedy będę organizował przyjazd w Twoje strony.

4 Responses to But w Butonierce – Bespoke Social Club

 1. Chalky white napisał(a):

  Wspaniała inicjatywa. Godna pozazdroszczenia. Pozdrawiam

  • Tomasz Miler napisał(a):

   Nie trzeba zazdrościć, można zainteresować się tematem i z czasem stać się członkiem!

  • Yakci Tam napisał(a):

   Proponuję założenie Grupy Wsparcia rodzimego języka.
   Czyste słowo bez wstawiania amerykanizmow-idityzmow
   Takie patriotyczne zawołanie….:)

 2. Skalpel napisał(a):

  Gratuluję! Cytując klasyka ” Dokonało się” 😛 Czekam na dalszy rozwój i kibicuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top