Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Święty Dym – pierwszy w Polsce dokument o cygarach!

Wielu z Was pewnie pamięta, że w czerwcu wybrałem się na FOSCA gdzie miałem okazję spędzić trochę czasu z polskimi miłośnikami cygar. Z kilkoma poznanymi tam osobami bardzo się polubiłem i utrzymujemy cały czas kontakt. Jedną z tych osób jest Wojtek Klimala, który oprócz tego, że jest miłośnikiem cygar, jest też filmowcem. Jak myślicie, co będzie dalej?

TomaszMilerSmokingCigars

 

Jakiś czas temu Wojtek powiedział mi, że chciałby nakręcić dokument o paleniu cygar, który opowiadałby o tym jak wygląda świat cigar aficionados w Polsce. Pomyślałem, że to świetny pomysł, ale zaledwie chwilę później byłem bardzo zaskoczony ponieważ dowiedziałem się, że to ja mam odegrać kluczową rolę w tym dokumencie – miałbym go poprowadzić.

„Przecież kompletnie nie znam się na cygarach!” – powiedziałem.

Wojtek powiedział mi jednak, że to doskonale ponieważ chciałby nakręcić materiał, który może obejrzeć każdy więc potrzebna jest osoba, która nie wie o cygarach zbyt dużo. Zawsze marzyłem o własnym programie w TV więc nie zaskoczę Was pewnie kiedy powiem, że zgodziłem się od razu 😀

A dlaczego o tym piszę?

Otóż jest pewien powód … jak zapewne się domyślacie zrealizowanie takiej produkcji nie należy do rzeczy najtańszych. Wojtek zdecydował, że jednym ze źródeł finansowania będzie crowdfunding za pośrednictwem portalu Polakpotrafi.pl. Zobaczcie sami:

No i co tu dużo mówić, jeśli chcecie zobaczyć jak tonę w kłębach dymu i uczę się rozumieć świat fermentowanego tytoniu, klikajcie tutaj 😀 Pierwsze zdjęcia już w lutym !
 

 

Nowy rozlew wódki Miler Spirits

Zestawy do nauki degustacji

Kieliszki do degustacji whisky

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top