Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Milerleży

Dzisiaj miało być o tej whisky…


Niestety jedyny alkohol, o którym mógłbym napisać to ten:

Padłem ofiarą podstępnego ataku klimatyzacji samochodowej, która podarowała mi 39C gorączkę, dreszcze i kaszel uniemożliwiający mówienie. Skutkiem ubocznym jest zanik węchu i smaku. Z tej przyczyny, pomimo że notka o Black&White whisky jest gotowa, muszę wstrzymać jej publikację do czasu aż (dosłownie) „wróce do zdrowych zmysłów” i będę mógł znowu pić.

Na razie z zamiłowania do alkoholu mogę pić Amol. Jedyne co przychodzi mi na myśl kiedy przysuwam go do nosa (96% ABV daje taką lotność, że przebija nawet katar)  to niemiecki lub austriackie likiery ziołowe w Après-ski, pite wieczorami na stokach w rytm piosenek ze znienawidzonej przeze mnie kategorii Deutsche Schlager.

Nie należę do najbardziej punktualnych osób na świecie, ale nie znoszę niesłowności dlatego mam nadzieję, że przyjmiecie to wirtualne L4 i wybaczycie mały poślizg w przeglądzie blendów. Jestem już turbodoładowany antybiotykami i ubersyropem hamującym kaszel więc mam nadzieję, że to tylko kwestia kilku dni i do końca weekendu wrócimy na pierwotnie zaplanowany tor wydarzeń.

Do zobaczenia wkrótce!
 

 Kieliszki do degustacji whiskyNowy rozlew wódki Miler Spirits

3 Responses to Milerleży

  1. K.M. pisze:

    To w takim razie szybkiego powrotu do zdrowia !!!

  2. Tomasz Miler pisze:

    Dzieki Panowie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top