Najgorętsza współpraca z marką odzieżową w 2020! Miler Blue – garnitur z whisky szkocką w środku!

Dzisiaj artykuł o jednym z najbardziej spektakularnych projektów jakie zrealizowałem- Miler Blue! Powstał garnitur, który moja marka garniturowa Miler Menswear stworzyła we współpracy z marką Johnnie Walker Blue Label!

Garnitur Miler Blue

Zobaczcie najpierw jak wygląda koncepcja na ten garnitur na poniższym video!

Co ja o tym myślę?

Kiedy już ponad 10 lat temu jako (chyba) pierwszy „Whisky-YouTuber” w Polsce nagrałem filmy o whisky, a później przez lata pisałem tego bloga, nie przypuszczałem nawet, że moja kariera zawodowa dotrze w tak ciekawe miejsce. To jedna z tych historii, które po prostu musiały się wydarzyć, bo jej zaplanowanie nie byłoby nawet możliwe. Tak czy inaczej powstał garnitur Miler Blue, w którym połączyły się światy whisky i klasycznej elegancji w wydaniu męskim. To przemiły „highlight” mojej kariery zawodowej w świecie mocnych alkoholi.

Kręci mnie to również dlatego, że w świat alkoholi nie pchnęło mnie wcale życie zawodowe. Sam wpadłem na taką koncepcję, że po prostu lubię świat alkoholi i BĘDĘ się nim zajmować nie dbając nawet o to czy to może być prawdziwa ścieżka rozwoju zawodowego i czy będę na tym zarabiać. Po prostu pasjonowałem się whisk(e)y i chciałem obcować z jej porywającym światem na każdej płaszczyźnie! Gdyby jeszcze kilka lat temu ktoś wyjął metkę, którą trzymam na zdjęciu poniżej w dłoni i mi ją pokazał, powiedziałbym, że to fejk albo miły żart…

A jednak utkane w żakardzie jak byk stoi tam Johnnie Walker Blue Label x MILER Menswear a poniżej „Suit Design: Tom Miler” I jaram się tym bardzo, bo kiedy moja córka przyprowadzi do domu swojego PIERWSZEGO CHŁOPAKA (czyli za jakieś 25-30 lat, bo obecnie ma 4 miesiące ) to (zanim ja pokażę mu kilka technik BJJ) być może pokaże mu tę metkę i rzuci od niechcenia „zobacz co mój tata robił w pracy”

I to jest rzeczywiście mocne, bo co by nie mówić i krytykować (choć nawet nie wiem czy ktoś to robi, bo ten projekt jest TAK MIŁY DLA OKA!) to zaprojektować garnitur własnej marki, który ludzie naprawdę noszą we współpracy z największą marką whisky na świecie w swojej najbardziej prestiżowej wersji to po prostu jest coś niezwykłego❤️ I mam szczerą nadzieję, że Wam też się podoba! 

Poszetka Miler Blue!

Warto dodać, że oprócz wspaniałego garnituru, stworzyliśmy także przepiękną poszetkę Miler Blue, aby wszystkie osoby zainteresowane  mogły obcować z tą cudowna ilustrację autorstwa Alka „Lisa Kuli” Morawskiego. Obejrzycie ją tutaj.

Miler Blue – o garniturze

Garnitur Miler Blue szyjemy na miarę z przepięknej tkaniny w kolorze etykiety butelki Johnnie Walker Blue Label. Tkaninę specjalnie na zamówienie marki Miler Menswear wykonała tkalnia Vitale Barberis Canonico. Dodatkowo tkanina ta została pokryta hydrofobową apreturą, która sprawia, że woda się na niej perli niczym rtęć.

Każdy garnitur Mile Blue szyjemy na miarę dla naszych klientów. Kliknijcie w link, aby uzyskać więcej informacji o mojej usłudze szycia miarowego w Poznaniu.

Zobaczcie jak spektakularnie prezentuje się ten garnitur na żywo na znanym modelu i aktorze Jędrzeju Grochalu!

Miler Blue

Poniżej zobaczycie jak wspaniale prezentuje się garnitur Miler Blue na zdjęciach Kariny Lasek.