Whisky z colą – ekspert wskazuje 3 sytuacje kiedy można pić

Mieszanie whisky z colą to temat, który od lat elektryzuje wielu miłośników picia szkockich trunków leżakowanych. Dzisiaj na MilerPije.pl artykuł o trzech sytuacjach, w których picie whisky z colą jest całkowicie dopuszczalne! 

O mojej walce z mitem zakazu mieszania whisky z colą…

Z tematem picia whisky z colą dość dogłębnie rozprawiłem się już wiele lat temu w tym wpisie z 2011 roku. Później przez lata oddawałem się sprawom, które uważałem za poważniejsze, czyli piciu whisky, które interesują moich czytelników i ocenianiu ich. Jednak kiedy postanowiłem przerzucić się na recenzje video bardzo szybko pojawiła się potrzeba wyjaśnienia tego tematu również werbalnie.

whisky z colą

To trochę bolesny fakt, że pomimo mnogich materiałów o whisky, które opublikowałem moim absolutnie najpopularniejszym video jest to o mieszaniu whisky z colą. Jego oglądalność przekroczyła 400.000 wyświetleń. Dla porównania, nakręcony w Szkocji wywiad z Caroline Martin będącą członiem zespołu Mistrzów Kupażu marki Johnnie Walker zebrał zaledwie 13.000 wyświetleń. To ponad 30x mniej 🙂 Szkoda, bo pojawiło się tam wiele informacji o produkcji whisky mieszanej, których nie sposób znaleźć w innych źródłach.  To dość jasno informuje o preferencjach konsumenckich. Ponieważ pytanie i wzburzenia dotyczące picia whisky z colą nie ustają postanowiłem dalej walczyć z mitem mówiącym o tym, że nie można tego robić…

Kiedy można pić whisky z colą?

Myślę, że każdy kto interesuje się whisky choć trochę doskonale wie, że istnieje szereg whisky, które wręcz ciężko wypić bez coli. Oczywiście są też takie whisky, których picie z colą to najzwyczajniej w świecie nonsens. Poniżej materiał o tych sytuacjach, w których picie whisky z colą jest całkowicie w porządku!

To ciekawe, że po latach pisania bloga, przejście na komunikację video przyciągnie do mojej działalności rzeszę nowych miłośników trunków i stylu życia mężczyzny.

Moje konto na YouTube to obecnie największy w Polsce kanał o whisky dlatego zachęcam do subskrybcji. Można to zrobić, klikając w poniższy przycisk:

Notes degustacyjny - kup teraz

Nowy rozlew wódki Miler Spirits

Perfumy męskie Miler Masculinité

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

« »
Scroll to top
 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowymi
publikacjami na blogu
i otrzymaj za darmo e-book:
"JAK PIĆ WHISKY?"