Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

#345 – Jameson Irish Whiskey

Jameson Irish Whiskey to pozycja, które fanom whiskey irlandzkiej przedstawiać nie trzeba. Po niedawnym pobycie w Dublinie pogłębiłem wiedzę na jej temat i przygotowałem nową degustację video. 

Po tylu latach prowadzenia MilerPije degustacje video stały się moją preferowaną formą picia whisky i dzielenia się informacjami na jej temat. Moje video na YouTube przyjmują się całkiem nieźle (subskrybujcie mnie koniecznie tutaj) i mam nadzieję, że Wam także przypada do gustu bardziej bezpośrednia forma komunikacji. Dzisiaj informacje o Jamesonie, który oczywiście należy do kategorii blended whiskey, ALE nie każdy wie, że powstaje w specyficzny sposób w oparciu o pot still whiskey, która składa się nie tylko z jęczmienia słodowanego, ale także i niesłodowanego oraz whiskey zbożową (grain whiskey), która nie powstaje tak jak w Szkocji z różnych zbóż, ale wyłącznie z kukurydzy. Zaskoczeni? Więcej w materiale video poniżej!

Przypominam także, że cały czas przygotowujemy się do nowego bottlingu wódki Miler Spirits. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Nowy rozlew wódki Miler Spirits

Zestawy do nauki degustacji

Kieliszki do degustacji whisky

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top