Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

#346-348 – Jameson Caskmates, Black Barrel i Crested

Przygoda z Jamesonem trwa! Po spotkaniu z podstawową wersją tej sławnej whiskey w poprzednim wpisie, dzisiaj zapraszam Was na degustację wersji leżakowanych w różnych typach beczek. Czy Jameson, który jak by nie było jest blendem produkowanym dość masowo będzie smakować inaczej w różnych wersjach? To okaże się już za chwilę. 

Samplerek, który przywiozłem z Dublina miał w sobie aż 4 pozycje gdzie oprócz klasycznej Jameson Irish Whiskey 3yo znalazły się także Jaeson Caskmates leżakowany w beczkach po irlandzkim piwie typu stout, Jameson Black Barrel leżakowany w mocno wypalanych beczkach i Jameson Crested leżakowany w beczkach po sherry. Ciekawych do sprawdzenia tego jak smakują różne finisze sławnej na całym świecie whiskey Jameson zapraszam do obejrzenia kolejnej videodegustacji.

BTW –> niestety zapomniałem powiedzieć montażyście o tym, że w połowie odcinka wstałem żeby nalać sobie wody i w którymś momencie czeka Was około 50s przerwy 😉 Przewińcie albo wybaczcie 😀

Po obejrzeniu być może zainteresują Was także degustacja podstawowej wersji whiskey Jameson 3yo oraz relacja z mojej wizyty w destylarni Jameson podczas odwiedzin Dublina.

Przypominam także, że cały czas przygotowujemy się do nowego bottlingu wódki Miler Spirits. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zajrzyjcie tutaj.Kieliszki do degustacji whiskyNowy rozlew wódki Miler Spirits

One Response to #346-348 – Jameson Caskmates, Black Barrel i Crested

  1. Łuki pisze:

    Super whisky. Pijam tylko te + Jack Daniels single barrel select. Inne do mnie nie docierają. Żadna szkocka mi nie podchodzi. Bo daje spirytem. No ale nie piłem Blue label więc daje szkockiej szansę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top