Highland Park 12yo Viking Honour

Z dużą przyjemnością wracam dziś do następcy malta, którego opisałem tutaj jako 11 pozycję w historii MilerPije – Highland Park 12yo. Tym razem, po latach, w nowej bogato zdobionej butelce oraz nowym przydomkiem „Viking Honour”. Zapraszam do degustacji!

Highland Park to najbardziej na północ wysunięta destylarnia whisky szkockiej, która znajduje się w miejscowości Kirkwall na wyspie Orkney, zaledwie pół mili dalej na północ niż druga destylarnia na tej wyspie, czyli Scapa. Dzisiaj zapraszam Was na degustację stosunkowo nowej wersji HP „Viking Honour” w butelce z dużą ilością embossingu.

Przypominam także, że cały czas przygotowujemy się do nowego bottlingu wódki Miler Spirits. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Notes degustacyjny - kup teraz

Nowy rozlew wódki Miler Spirits

Perfumy męskie Miler Masculinité

2 Responses to Highland Park 12yo Viking Honour

  1. JGN pisze:

    Mam jedno pytanie, jeszcze przed reorganizacją tła. Po Twojej lewicy Biology a po prawicy dobrze znana Anatomia. Czy to Twoje dodatkowe zainteresowania czy tylko spadek po kimś (jak Iwaszkiewicz u mnie)? Pozdrowienia znad szklaneczki Sveina. Nie odpuszczaj nachwytu 😉

    • Tomasz Miler pisze:

      Anatomia Bochenka to klasyka klasyki podobnie jak Stryer czy Lehninger w biochemii i Sawicki w anatomii zwierząt. Uczyłem się z niej już do matury z biologii i przydała mi się także na studiach do histologii i niektórych elementów anatomii zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

« »
Scroll to top
 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowymi
publikacjami na blogu
i otrzymaj za darmo e-book:
"JAK PIĆ WHISKY?"