Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Degustacja w Gdańsku

Kieliszki do degustacji whisky


W październiku ruszam w Polskę, aby podzielić się z Wami wiedzą o destylatach. Tym razem w różnych lokalizacjach poprowadzę dwie degustacje: "Techniki analizy sensorycznej" oraz "Produkcja Single Malt Whisky".
Kliknij poniższy baner, aby poznać więcej szczegółów! Degustacje Miler Tour

6 Responses to Degustacja w Gdańsku

 1. Maciej pisze:

  Co do degustacji we Wrocławiu. Które bary wchodzą w grę przy planowaniu następnej degustacji? Jest we Wrocławiu jakiś lokal (może nie dorównujący) ale w typie cocktail baru z prawdziwego zdarzenia? (jak Pies czy Suka w Warszawie)

  • Tomasz Miler pisze:

   Ostatnio degustacja była w barze Mostownia i myślę, że tam również odbędzie się następna degustacja.

 2. Wajcheusz pisze:

  Jest jeszcze nadzieja na powrót filmów które wnosiły coś więcej, niż National Geographic czy przygody Tony’ego Halika?:) Ach, te pierwsze siedem części…

  • Tomasz Miler pisze:

   Jak to się mówi „The grass is always greener on the other side”. Obawiam się, ze następny film robię o wizycie w oceanarium …. Wiem trochę lipa, ale zawsze możesz przyjść na moją degustację i dowiedzieć się absolutnie wszystkiego z pierwszej ręki 🙂

   • Wajcheusz pisze:

    Rozumiem, że piewsze siedem części Vloga to zabieg marketingowy . Jeżeli chodzi o degustacje, to kiedyś pisałem z zapytaniem o degustacje w Katowicach. Odpowiedzi nie otrzymałem, a teraz widzę że w kwietniu odbyła się interesująca mnie degustacja… Szkoda.

    • Tomasz Miler pisze:

     Nie wiem dlaczego marketingowy?
     Wystarczy wejśc na http://www.sipofstyle.pl i zapisać się na newsletter. Można też dodać się na fanpageu na Facebooku i mieć informacje na bieżąco.
     Przepraszam jeśli nie odpisałem. Dostaję narpawdę sporo zapytań i czasem coś może mi umknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top