Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

#345 – Jameson Irish Whiskey

Jameson Irish Whiskey to pozycja, które fanom whiskey irlandzkiej przedstawiać nie trzeba. Po niedawnym pobycie w Dublinie pogłębiłem wiedzę na jej temat i przygotowałem nową degustację video. 

Po tylu latach prowadzenia MilerPije degustacje video stały się moją preferowaną formą picia whisky i dzielenia się informacjami na jej temat. Moje video na YouTube przyjmują się całkiem nieźle (subskrybujcie mnie koniecznie tutaj) i mam nadzieję, że Wam także przypada do gustu bardziej bezpośrednia forma komunikacji. Dzisiaj informacje o Jamesonie, który oczywiście należy do kategorii blended whiskey, ALE nie każdy wie, że powstaje w specyficzny sposób w oparciu o pot still whiskey, która składa się nie tylko z jęczmienia słodowanego, ale także i niesłodowanego oraz whiskey zbożową (grain whiskey), która nie powstaje tak jak w Szkocji z różnych zbóż, ale wyłącznie z kukurydzy. Zaskoczeni? Więcej w materiale video poniżej!

Przypominam także, że cały czas przygotowujemy się do nowego bottlingu wódki Miler Spirits. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Mój najnowszy projekt

Z dumą informuję, że możliwość uczestniczenia w prowadzonych przeze mnie degustacjach whisky pojawi się na terenie całej Polski! Koniecznie daj mi znać gdzie mieszkasz, żebym mógł odwiedzić również Ciebie!
Wpisz swojego maila oraz wybierz miasto, a ja zajmę się resztą i dam Ci znać kiedy będę organizował przyjazd w Twoje strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top