Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

#346-348 – Jameson Caskmates, Black Barrel i Crested

Przygoda z Jamesonem trwa! Po spotkaniu z podstawową wersją tej sławnej whiskey w poprzednim wpisie, dzisiaj zapraszam Was na degustację wersji leżakowanych w różnych typach beczek. Czy Jameson, który jak by nie było jest blendem produkowanym dość masowo będzie smakować inaczej w różnych wersjach? To okaże się już za chwilę. 

Samplerek, który przywiozłem z Dublina miał w sobie aż 4 pozycje gdzie oprócz klasycznej Jameson Irish Whiskey 3yo znalazły się także Jaeson Caskmates leżakowany w beczkach po irlandzkim piwie typu stout, Jameson Black Barrel leżakowany w mocno wypalanych beczkach i Jameson Crested leżakowany w beczkach po sherry. Ciekawych do sprawdzenia tego jak smakują różne finisze sławnej na całym świecie whiskey Jameson zapraszam do obejrzenia kolejnej videodegustacji.

BTW –> niestety zapomniałem powiedzieć montażyście o tym, że w połowie odcinka wstałem żeby nalać sobie wody i w którymś momencie czeka Was około 50s przerwy 😉 Przewińcie albo wybaczcie 😀

Po obejrzeniu być może zainteresują Was także degustacja podstawowej wersji whiskey Jameson 3yo oraz relacja z mojej wizyty w destylarni Jameson podczas odwiedzin Dublina.

Przypominam także, że cały czas przygotowujemy się do nowego bottlingu wódki Miler Spirits. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Mój najnowszy projekt

Z dumą informuję, że możliwość uczestniczenia w prowadzonych przeze mnie degustacjach whisky pojawi się na terenie całej Polski! Koniecznie daj mi znać gdzie mieszkasz, żebym mógł odwiedzić również Ciebie!
Wpisz swojego maila oraz wybierz miasto, a ja zajmę się resztą i dam Ci znać kiedy będę organizował przyjazd w Twoje strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top