Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

Alkohol wieczoru #342: Golden Loch po raz drugi – videoblog

Postanowiłem, że nagram w jednym ujęciu, co stanie się kiedy otworzę whisky Golden Loch z Biedronki i się jej napiję. Zobaczcie jak było.

Pełny artykuł o whisky Golden Loch z video degustacją i szczegółowym omówieniem tej marki znajdziecie tutaj.

Niewiele osób wie, że jednym z najpopularniejszych wpisów w historii bloga MilerPije.pl jest notka smakowa whisky z Biedronki, czyli Golden Loch napisana sześć lat temu. Whisky ta popularnie nazywana jest „złotą lochą” i znana jest większości miłośników tego trunku. Doszło nawet do tego, że w dobrym tonie jest wypowiadać się o niej z pogardą, żeby pozować na znawcę whisky. W poniższym videoblogu mówię o niej „jak jest”. Zamiast domyślać się czegoś, domniemać złej woli producenta albo wyżywać się nad produktem za 29,99 tak, jakbym zapłacił za niego 2999, po prostu otwieram butelkę, nalewam i piję, a przy okazji tłumaczę pozycję rynkową whisky Golden Loch z punktu widzenia osoby związanej z branżą alkoholową w Polsce. Zapraszam!

I to nie wszystko….

Miler Tour Summer 2019

PS W lipcu odwiedzę 10 miast, w których przeprowadzę degustacje. Jeśli chcesz wziąć udział w którejś z nich, kliknij w poniższe zdjęcie albo TUTAJ i sprawdź, czy zostały jeszcze jakieś miejsca. Tym bardziej, że na jakiś czas onbiżyliśmy ceny biletów: o 50 zł na poziom podstawowy i aż o 100 zł na poziom zaawansowany!

One Response to Alkohol wieczoru #342: Golden Loch po raz drugi – videoblog

  1. Alan pisze:

    Tak niewiele wiecej 49zl a czasem udalo minsie kupic za 39zl w lidlu GlenGrant majors reserve single malt. Młoda „jabluszkowa”, slodka. Co orawda trąca trochę alkoholem ale na prawdę najlepsza whisky do 50zl jaką pilem w zyciu i w dodatku single malt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top