Chcesz wziąć udział w degustacji whisky ze mną?
Sprawdź kiedy poprowadzę kolejną w Twoim mieście

#350 – Highland Park 12yo Viking Honour

Z dużą przyjemnością wracam dziś do następcy malta, którego opisałem tutaj jako 11 pozycję w historii MilerPije – Highland Park 12yo. Tym razem, po latach, w nowej bogato zdobionej butelce oraz nowym przydomkiem „Viking Honour”. Zapraszam do degustacji!

Highland Park to najbardziej na północ wysunięta destylarnia whisky szkockiej, która znajduje się w miejscowości Kirkwall na wyspie Orkney, zaledwie pół mili dalej na północ niż druga destylarnia na tej wyspie, czyli Scapa. Dzisiaj zapraszam Was na degustację stosunkowo nowej wersji HP „Viking Honour” w butelce z dużą ilością embossingu.

Przypominam także, że cały czas przygotowujemy się do nowego bottlingu wódki Miler Spirits. Jeśli jesteście zainteresowani, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

I to nie wszystko….

Miler Tour Summer 2019

PS W lipcu odwiedzę 10 miast, w których przeprowadzę degustacje. Jeśli chcesz wziąć udział w którejś z nich, kliknij w poniższe zdjęcie albo TUTAJ i sprawdź, czy zostały jeszcze jakieś miejsca. Tym bardziej, że na jakiś czas onbiżyliśmy ceny biletów: o 50 zł na poziom podstawowy i aż o 100 zł na poziom zaawansowany!

2 Responses to #350 – Highland Park 12yo Viking Honour

  1. JGN pisze:

    Mam jedno pytanie, jeszcze przed reorganizacją tła. Po Twojej lewicy Biology a po prawicy dobrze znana Anatomia. Czy to Twoje dodatkowe zainteresowania czy tylko spadek po kimś (jak Iwaszkiewicz u mnie)? Pozdrowienia znad szklaneczki Sveina. Nie odpuszczaj nachwytu 😉

    • Tomasz Miler pisze:

      Anatomia Bochenka to klasyka klasyki podobnie jak Stryer czy Lehninger w biochemii i Sawicki w anatomii zwierząt. Uczyłem się z niej już do matury z biologii i przydała mi się także na studiach do histologii i niektórych elementów anatomii zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »
Scroll to top